Katalogas


Pirkimo taisyklės

1. Pirkimo sutarties sudarymas

1.1. Norėdami pirkti galite pirkti užsiregistravę  klientų sistemoje arba pirkti be registracijos. Garantuojame, kad užįsiregistravus Pirkėjo asmeniniai duomenys bus saugomi pagal visus Lietuvoje galiojančius teisės aktus.
1.2. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs norimą(-as) prekę(-es) ir suformavęs prekių krepšelį, paspaudžia nuorodą „Užsakyti“. Prekių užsakymas ir apmokėjimas patvirtinamas sąskaita faktūra, kuri siunčiama nurodytu elektroniniu paštu arba kartu su prekės pristatymu.
1.3. Juridiškai privalomai prekių pirkimo sutarčiai sudaryti būtinas Pardavėjo pranešimas elektroniniu paštu apie tai, kad užsakymas priimtas.
1.4. Kiekviena Pirkėjo ir Pardavėjo sudaryta sutartis yra registruojama ir saugoma mūsų internetinės parduotuvės sutarčių duomenų bazėje.

2. Šalių teisės

2.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes internetinėje parduotuvėje pagal šias taisykles ir internetinės parduotuvės nustatyta tvarka.
2.2. Pardavėjas be išankstinio perspėjimo gali sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis internetinės parduotuvės paslaugomis, jei Pirkėjas bando pakenkti internetinės parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, arba išskirtiniais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją.

3. Šalių įsipareigojimai

3.1. Pirkėjas privalo priimti užsakytas prekes ir už jas atsiskaityti.
3.2. Jei Pirkėjas prekių pristatymo metu be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, Pirkėjas privalo padengti prekių pristatymo išlaidas.
3.3. Jei Pirkėjas, užpildęs užsakymą, nusprendė jį anuliuoti, Pardavėją apie tai privalo informuoti per vieną darbo dieną telefonu  868 33 4215.
3.4. Pirkėjas, naudodamasis internetine parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis.
3.5. Pardavėjas pristatys Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu per sutartą pristatymo laiką.
3.6. Pardavėjas, negalėdamas Pirkėjui pristatyti užsakytos prekės, grąžina Pirkėjui sumokėtus pinigus per 5 darbo dienas.

4. Prekių kaina.

4.1.Galiojanti kaina yra ta, kuri nurodyta šalia prekės elektroninėje www.mybike.lt parduotuvėje, išskyrus elektroninės sistemos klaidų atvejus.
4.2. Į prekės kainą neįskaičiuotos prekės pristatymo išlaidos, kurios papildomai nurodomos pateikus užsakymą.
4.3. Mes pasiliekame teisę keisti prekių kainas, tačiau šie keitimai neįtakos kainos tų prekių, kurioms užsakymas jau priimtas.

5.Prekių kokybė.

5.1.Garantuojame, kad el. parduotuvėje www.mybike.lt pateiktų prekių sudėtis atitinka aprašymus.
5.2. Pretenzijas dėl prekių kokybės, galite pateikti įstatymo numatyta tvarka per 14 darbo dienų, vėliau jos nebus priimamos.
5.3. Pardavėjas neatsako už pakitimus, atsiradusius dėl netinkamo prekės naudojimo ar natūralaus nusidėvėjimo.

9. Atsiskaitymas

9.1.Pirkėjas gali atsiskaityti per mokėjimo sistemą mokėjimai.lt

10. Prekių grąžinimas

10.1. Prekės gali būti grąžinamos vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".
10.2. Prekes, įsigytas el.parduotuvėje www.mybike.lt, galima grąžinti per 14 darbo dienų.
10.3. Informuokite Pardavėją apie ketinimą grąžinti prekes telefonu 868 33 4215 įvardindami grąžinimo priežastį;
10.4. Prekes supakuokite į tinkamą pakuotę, įsitikinkite, jog supakavimas tvirtas. Kol pasieks Pardavėją prekės yra Pirkėjo atsakomybė.
10.5. Prekes siųsti atgal prašome tik registruotu paštu arba kurjerių pagalba, kad galėtumete būti tikri, kad siuntinys tikrai mus pasiekė.
10.6. Pardavėjas nėra atsakingas už nebrokuotų prekių grąžinimo išlaidas. Pardavėjas grąžina siuntimo išlaidas, jei dėl jo kaltės gavote ne tai ką užsakėte, arba gavote brokuotą prekę.
10.7. Pinigai grąžinami arba nauja prekė išsiunčiama per 10 darbo dienų, jei Pardavėjas per šį laiką to padaryti negali su Pirkėju tariamasi individualiai.
10.8. Grąžintos prekės visuomet atidžiai patikrinamos ir įvertinamos. Jeigu sąlygų nebuvo laikomasi – pinigai negrąžinami ir prekės nekeičiamos.
10.9  Prekės nebus priimamos atgal, jei prarado prekinę išvaizdą, nuo jų buvo nuimtos originalios etiketės ar detalės buvo sugadintos.

11. Atsakomybė

11.1. Pirkėjas yra atsakingas už užsakymo formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikė tikslių duomenų užsakymo formoje, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius. Pirkėjas pats atsako už veiksmus, atliktus naudojantis el.parduotuvės paslaugomis.
11.2. Internetinėje parduotuvėje pateikta vaizdinė medžiaga yra iliustracinio pobūdžio.

12. Baigiamosios nuostatos

12.1. Šios taisyklės įsigalioja nuo jų patvirtinimo momento ir galioja iki šalys įvykdys visus su jomis susijusius įsipareigojimus.
12.2. Visi ginčai sprendžiami derybų keliu. Šalims nesusitarus geruoju, ginčas gali būti perduotas nagrinėti teismui Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
 

Prekių pristatymas

Užsakant prekių iki 100 EUR- pristatymo kaina 10 EUR, užsakant prekių nuo 100 EUR pristatymas – nemokamas!
Dauguma užsakymų išsiunčiami kitą darbo dieną po užsakymo apmokėjimo.

Pristatymo kaina užsisakius prekių iki 100 EUR. (išskyrus Kuršių Neriją) -10 Eur
Pristatymo kaina užsisakius prekių už 100 EUR. ir daugiau (išskyrus Kuršių Neriją) -  nemokamas